Стрічка новин
Сьогодні

Реактивні системи залпового вогню «Ураган» відпрацювали взаємодію з безпілотниками. ВІДЕО

no image

Українські реактивні системи залпового вогню «Ураган» тренувались взаємодіяти з БПЛА на межі окупованого Криму.

Про це інформують Економічні новини з посиланням на Мілітарний.

Розрахунки реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) «Ураган» угрупування військ, яке виконує бойові завдання на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією Криму, провели умовні стрільби по координатах, що надаються операторами безпілотних літальних апаратів, повідормили у Командуванні об’єднаних сил.

Вогневе ураження наносилося по піхоті та бронетехніці умовного противника, що знаходилася у другому ешелоні на відстані понад тридцять кілометрів, повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

«Тренування артилерійського підрозділу відбувалося на фоні обстановки, що максимально наближена до реальної. За легендою, перша хвиля наступу умовного противника зазнала поразки, потрапивши на мінні загородження. Своєю чергою оператори безпілотних літальних апаратів виявили в його тилу резерви, що намагаються здійснити марш з метою посилення передових загонів», — повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Підняті за тривогою бойові підрозділи, за лічені хвилини привели зброю в бойову готовність.

«Підрозділ швидко висунувся з району зосередження, здійснив марш, розгортання у районі вогневих позицій, наведення на умовні цілі для їх подальшого ураження та зміну позицій», — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Українська розвідка постійно стежить за обстановкою, а у підрозділах, які підпорядковані Командуванню об’єднаних сил ЗСУ, щодня покращується навченість особового складу.

Окрім того, українські фронтові бомбардувальники Су-24М на нещодавніх тренуваннях завдали удари ракетами Х-25МЛ по наземним цілям. Цілі розташовувались на авіаційному полігону «Повурськ» Ковельського району Волинської області.

Авіаційна тактична ракета Х-25МЛ призначена для ураження малорозмірних рухомих та нерухомих наземних цілей: радіолокаційних станцій та пускових установок зенітних ракетних комплексів (ЗРК), літаків на відкритих стоянках та у легких укриттях, легких мостів та переправ, малотоннажних суден, залізничних ешелонів та інших цілей.


Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті