Стрічка новин
Сьогодні

Лондон б’є по “тіньовому флоту”: Британія наклала санкції на морську логістику Кремля

Британія

Велика Британія оголосила про запровадження нових санкцій проти Росії, які націлені обмежити її доходи від транспортування й продажу нафти.

Про це йдеться в повідомленні уряду Великої Британії.

Велика Британія внесла до санкційного списку 135 нафтових танкерів, які входять до «тіньового флоту», яким Росія таємно перевозить нафту. Уряд стверджує, що ці танкери з початку 2024 року перевезли російської нафти на 24 мільярди доларів.

Санкції тепер поширюються на дві компанії, які сприяють незаконній тіньовій торгівлі нафтою РФ, — на ці компанії зареєстровані судна. Одна з них пов’язана з російською нафтовою компанією «Лукойл».

«Нові санкції завдадуть ще одного удару по “тіньовому флоту” [російського лідера Володимира Путіна] і позбавлять Росію важливих доходів від нафти, які вона використовує для фінансування війни», — заявив британський міністр закордонних справ Девід Леммі.

Британський уряд наголосив, що санкції Заходу обвалили на одну третину доходи Росії від продажу нафти й газу з 2022 року. Там додали, що ці дії відбуваються на тлі зниження Великої Британії та ЄС ліміту цін на сиру нафту, що ще більше порушує потік нафтових грошей до військового бюджету Путіна.

Читайте Економічні новини у Google News Підписатися

Залишити коментар:
Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Відео
Всі статті