Стрічка новин
Сьогодні

США розпочали розслідування проти екскерівників ФБР та ЦРУ за спроби довести зв’язок Дональда Трампа з Росією

США

Міністерство юстиції США розпочало розслідування щодо колишнього директора ФБР Джеймса Комі та екс-глави ЦРУ Джона Бреннана.

Про це повідомляє Fox News з посиланням на джерела, пізніше інформацію підтвердили у самому Мін’юсті.

Розслідування стосується можливих порушень, допущених під час спроби довести передбачуваний зв’язок Дональда Трампа з Росією під час передвиборної кампанії 2016 року. За даними The Washington Post, чинний директор ЦРУ Джон Реткліфф передав ФБР інформацію щодо Джона Бреннана для порушення кримінальної справи за статтею про лжесвідчення перед Конгресом.

«Я вважаю, що вони справді погані та нечесні люди», – додав президент. «Тож що б не сталося, те й станеться». 

Джерела в Міністерстві юстиції повідомили Fox News Digital, що директор ЦРУ Джон Реткліфф передав докази правопорушень Бреннана директору ФБР Кашу Пателю для можливого судового переслідування. 

Джерела повідомили, що звернення Реткліффа було отримано, і повідомили Fox News, що кримінальне розслідування щодо Бреннана було розпочато і триває. Наразі незрозуміло, чи розслідування виходить за рамки його нібито неправдивих заяв Конгресу.

Що стосується Комі, то, як зазначає видання, масштаб і суть можливих звинувачень поки що незрозумілі.

Сам Дональд Трамп заявив, що не знає деталей, але різко відгукнувся про фігурантів справи: «Скажу так: вони вкрай безчесні люди. Корумповані до мозку кісток. І, можливо, їм доведеться за це відповісти», – наводить його слова Fox News.

Джон Бреннан в інтерв’ю MSNBC назвав розслідування політично вмотивованим: «Це сумний приклад політизації розвідувальної спільноти та національної безпеки». Він додав, що на час інтерв’ю ні Мін’юст, ні ФБР, ні ЦРУ з ним не зв’язувалися.

Читайте Економічні новини у Google News Підписатися

Залишити коментар:
Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Відео
Всі статті