Стрічка новин
Сьогодні

Підрив авто організатора катівень у Бердянську: Юсов розкрил подробиці

6c2cd6c9d8865036 Економічні новини - головні новини України та світу

За словами представника ГУР, загиблий колаборант був причетний до вбивств українських громадян, він брав безпосередню участь в організації воєнних злочинів у Бердянську.

Знищення одного із організаторів катівень у тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області є сигналом для всіх тих, хто скоював воєнні злочини в Україні.

Про це сказав представник Головного управління розвідки МО України Андрій Юсов в ефірі “Радіо Свобода”.

“Так, це зокрема інформація, яка офіційно розміщена на ресурсі Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Хоча не вказано, хто саме здійснив цей акт справедливості, але це добрий сигнал для всіх воєнних злочинців і зрадників: або ви здаєтесь, або так чи інакше справедливість буде встановлено”, – наголосив він.

Читайте Економічні новини у Google News Підписатися

Залишити коментар:
Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Відео
Всі статті