Стрічка новин
Сьогодні

ТОП-5  хитрощів Twitter, про які повинен знати кожен користувач

8 Грудня 2022, 17:19
tvitter Економічні новини - головні новини України та світу

Ці п’ять порад і хитрощів Twitter допоможуть покращити ваш досвід роботи з платформою соціальної мережі.

Попри те, що Twitter може не мати стільки користувачів, скільки Instagram або Tiktok, він зміцнив свою позицію серед провідних платформ соціальних мереж. Незалежно від того, чи привернув він вашу увагу після поглинання Ілона Маска, чи ви давно користуєтеся Twitter,  ці хаки  будуть  надзвичайно корисними. Економічні Новини пропонують ознайомитись з ними.

Розгорніть стрічку за допомогою програми Threader

Довгі ланцюжки твітів є важливою частиною роботи з Twitter, але іноді в інтерфейсі програми важко прочитати справді довгі ланцюжки. Ось тут і корисна стає  програма Threader — програма «розгортає» довгі ланцюжки та переводить їх у формат, який полегшує читання. Все, що потрібно зробити, щоб використовувати її, це позначити дескриптор програми в Twitter і ввести «розгорнути» як відповідь на будь-який ланцюжок, який ви хочете прочитати. Потім бот програми автоматично опублікує посилання на розгорнутий потік.

Зробіть простіше дивитися на екран за допомогою темного режиму

Якщо ви залежні від Twitter, то, дивлячись на екран і постійно прокручуючи стрічку, ваші очі, ймовірно, сильно навантажаться. Хоча найкращим способом виправити це було б припинити використання екрана, темний режим програми Twitter може допомогти зменшити навантаження на ваші очі за допомогою програми.

Щоб використовувати програму Twitter у темному режимі, спершу натисніть значок свого профілю. Потім на вкладці «Налаштування та підтримка» натисніть «Налаштування та конфіденційність». Звідси перейдіть до «Доступність, відображення та мови». Потім перейдіть до «Дисплей». Тут ви побачите кнопку з написом «Темний режим». Після того, як ви натиснете на нього, вам буде надано перемикач для ввімкнення та вимкнення темного режиму. Ви також можете вибрати між «Темним» і «Вимкнути світло» для темного режиму. Режим підсвічування забезпечує найтемніший інтерфейс користувача.

Організуйте свій канал за допомогою списків

Незалежно від того, для чого ви використовуєте Twitter, цілком імовірно, що ви стежите за різними обліковими записами з різних причин. Ви можете стежити за обліковими записами різних видань, щоб бути в курсі останніх новинок, а також стежити за жартами різних стендап-коміксів, які вони публікують на платформі. Якщо ви використовуєте функцію списків Twitter, ви зможете згрупувати ці облікові записи в різні списки.

Щоб створити список у мобільному додатку Twitter, клацніть значок свого профілю та натисніть кнопку «Списки». Потім торкніться синього значка в нижньому правому куті екрана. Тут ви можете ввести назву списку, а також опис. Ви також можете вибрати, чи буде список приватним чи публічним. Після цього ви можете вибрати облікові записи, які хочете додати до списку.

Ретвітіть власні твіти

Іноді ви можете зробити важливий твіт, який не приверне уваги. Це може статися через час, який ви вибрали для створення твіту. Але не хвилюйтеся. Пізніше ви можете ретвітнути свій попередній твіт, щоб платформа відобразила його більшій кількості користувачів. У певному сенсі це «подовжує термін життя» твіту. Але використовуйте його економно, і коли ви це робите, переконайтеся, що те, що ви твітите, все ще актуальне під час ретвіту.

Твітнути в найкращий час

Як і більшість платформ соціальних медіа, Twitter має «години пік», коли багато користувачів онлайн, і години «непік», коли платформою користується не так багато користувачів. Крім того, оскільки алгоритм Twitter враховує давність твіту, показуючи його користувачам, ви можете отримати більше залучення до свого твіту, якщо він був зроблений у «годину пік».

За даними компанії Hootsuite, що розробляє пакет соціальних програм, найкращий час для публікації в Twitter о 8 ранку щопонеділка та щочетверга. Звичайно, це не означає, що ніхто не побачить ваш твіт, якщо ви зробите його в інший час, просто ви, швидше за все, отримаєте більше видимості та залучення, якщо зробите його тоді.

 

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті