Стрічка новин
Сьогодні
15 Листопада 2024

Індійські фермери через падіння попиту змушені згодовувати полуницю і брокколі великій рогатій худобі

2 Квітня 2020, 10:52
no image

Оскільки сотні мільйонів індійців залишаються заблокованими в умовах карантину через коронавірус, деякі з їх великої рогатої худоби харчуються полуницею і брокколі.

Ці продукти фермери практично безуспішно намагаються транспортувати і продавати в містах в умовах тритижневої ізоляції.

Попит на такі сільськогосподарські продукти зазвичай зростає влітку, але через безлад в ланцюжку поставок в Індії фермери не можуть доставляти товари на ринок.

Раптове падіння попиту завдає шкоди мільйонам фермерів у другій за чисельністю населення країні в світі: число випадків захворювання на коронавірус зросло до більш ніж 1900 в Індії, а число загиблих в середу зросло до 50 осіб.

«Туристи і виробники морозива є основними покупцями полуниці, але зараз туристів немає», – сказав Аніл Салунхе, коли годував корову полуницею, вирощеною на фермі площею 2 акра в районі Сатара.

Він сподівався заробити 800 000 рупій ($ 10 600), але тепер навіть не відшкодував свої витрати на виробництво в розмірі близько 250 000 рупій, оскільки стало важко перевозити продукцію у великі міста.

Мунішамаппа, фермер з Бангалора, не зміг продати 15 тонн винограду – він втратив 500 000 рупій на своєму врожаї.

За його словами, він навіть просив жителів найближчого села забрати його товар безкоштовно, але мало хто прийшов.

Індійський виноград також експортується в Європу, яка за останні кілька тижнів різко скоротила закупівлі, так як вірус там завдає великої шкоди, сказав Дайанеш Угле з компанії Sahyadri Farms, найбільшого в країні експортера винограду.

Тим часом виробники дорогих квітів, таких як гербера і гладіолуси, стурбовані тим, що весілля, які зазвичай викликають більшу частину попиту, були скасовані.

«Влітку я продаю одну квітку по 15-20 рупій. Тепер ніхто не хоче купувати навіть за 1 рупію», – сказав Рахул Павар, який володіє квітковою фермою площею 2 акра, збираючи квіти, щоб звалити їх в компостну яму.

Інший виробник квітів Сачін Шелару каже, що основна частина його доходів припадала на літній сезон, але продажі в цей критичний період зійшли нанівець.

Аджай Джадхав, який продає елітним ресторанам базилік, салат айсберг і пак-чой, вирощені на його фермі, сказав, що його односельці не забиратимуть овочі навіть безкоштовно.

«У мене немає вибору, окрім як робити гній з цих екзотичних продуктів», – сказав він. «Сільські жителі навіть не знають назви цих овочів. Забудьте про те, щоб вони готували це.

Джерело: Reuters

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті