Стрічка новин
Сьогодні

Дослідники розшифрували ДНК мумії “прибульця”

27 Березня 2018, 9:30
no image

Дослідники з Каліфорнії вважають, що поставили крапку в дискусії про походження Ати, муміфікованого немовляти, знайденого в чилійській пустелі

Нові дані не тільки спростували інопланетне походження мумії Ата, а й допомогли пояснити її незвичайний вигляд.

Останки Ати були знайдені в 2003 році в Ла-Норії, старому містечку з видобутку нітратів. Останки були загорнуті в біле полотно, пов’язане фіолетовою стрічкою. Скелет був дивовижним у багатьох відношеннях. Він мав близько 15 сантиметрів у висоту, але кістки мали деякі особливості дитини у віці від шести до восьми років. Замість звичайних 12 пар ребер у Ата було всього 10 пар. Голова мала форму конуса.

Зразки кісткового мозку мумії були передані імунологу Гаррі Нолану в Стенфордському університеті в Пало-Альто, Каліфорнія. Команда Нолана визначила ДНК Ати і зробила висновок, що її генетичний матеріал був від людини, а не від інопланетян.

“Як тільки ми зрозуміли, що це була людина, наступним кроком було зрозуміти, як вона могла так виглядати”, – говорить Гаррі Нолан.

Тому Нолан працював з генетичними дослідниками в Стенфорді і командою біолога Атул Бутте з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско для аналізу генома Ати. Згідно їх з новим дослідженням, мутації присутні в семи генах Ати, які відповідають за ріст людини. Нолан тепер вважає, що ця комбінація мутацій викликала важкі скелетні аномалії Ати, включаючи її незвично швидке зростання кісток. Він каже, що Ата, швидше за все, є людським плодом, який був або мертвонародженим, або помер незабаром після народження.

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті