Трамп анонсував заходи боротьби з венесуельськими наркоторговцями на суші.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Штати “дуже скоро” почнуть вживати заходів для зупинки в наземному пересуванні підозрюваних у наркоторгівлі венесуельців, повідомляє Українська правда.
“Ви, мабуть, помітили, що люди не хочуть доставляти вантажі морем, і ми почнемо зупиняти їх також на суші. На суші це зробити легше, і ми почнемо це робити дуже скоро”, – зазначив Трамп. Reuters пише, що Міністерство комунікацій Венесуели поки не відповіло на запит про коментар з цього приводу.
Адміністрація Трампа розглядає варіанти дій щодо Венесуели, щоб боротися з тим, що вона називає роллю президента Ніколаса Мадуро в незаконному постачанні наркотиків, які вбивають американців. Мадуро заперечує будь-який зв’язок з незаконною торгівлею наркотиками.
Видання нагадує, що з вересня американські війська здійснили щонайменше 21 удар по суднах, які підозрювали перевезенні наркотиків, у Карибському басейні та Тихому океані. У результаті цих ударів загинуло щонайменше 83 особи. Протягом останніх тижнів поширюються повідомлення про майбутні дії, оскільки американські військові розгорнули сили в Карибському басейні на тлі погіршення відносин з Венесуелою.