Стрічка новин
Сьогодні

США погрожують Європі ввести митні тарифи до 17% на продукти

gettyimages 2202607825 a9d706a6 Економічні новини - головні новини України та світу

США пригрозили митними тарифами у 17% країнам ЄС. Їх можуть запровадити на продукти харчування та сільськогосподарську продукцію.

Про це повідомляє The Guardian.

Як зазначає видання, такі тарифи вдарять по багатьох компаніях – від бельгійського шоколаду до вершкового масла Kerrygold з Ірландії, оливкової олії з Італії, Іспанії та Франції, які є найбільшими торговцями в США.

Джерела видання підтвердили, що комісар ЄС з питань торгівлі Марош Шефчович отримав попередження у четвер, 3 липня, коли зустрівся з міністром фінансів США Скоттом Бессентом, торговим представником Джеймісоном Гріром та міністром торгівлі Говардом Лутніком.

Посли ЄС були проінформовані про цю загрозу в п’ятницю. Речник Єврокомісії Олоф Гілл того ж дня наполягав, що ЄС і далі оптимістично оцінює шанси досягнення політичної угоди про торгівлю зі США.

Читайте Економічні новини у Google News Підписатися

Залишити коментар:
Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Відео
Всі статті