У Саранську (РФ) знову горить завод із виробництва оптичного волокна.
у Саранську в ніч проти 7 травня після атаки БПЛА виникли 2 пожежі, що було підтверджено кадрами очевидців. Перша пожежа сталася на території заводу «Оптіковолоконні Системи»
За кілька кілометрів від нього горить ще одна будівля, пише ТК ASTRA.
АТ «Оптіковолоконні Системи» – перший і єдиний у Росії завод з виробництва оптичного волокна, розташований у Саранську (Республіка Мордовія), повідомляється на сайті підприємства. Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко раніше зазначав, що саранський завод виготовляє оптиволоконні кабелі, які використовуються для управління безпілотників під час війни проти України.
Друге атаковане в Саранську підприємство – це машинобудівне підприємство «Саранськкабель»
Друга пожежа, згідно з аналізом ASTRA, сталася за кілька кілометрів від першої — дим було видно за великими ємностями, які потрапили на фото очевидців. Аналіз супутникових знімків показує, що в районі пожежі знаходиться завод «Саранськкабель».
Раніше завод уже був атакований на початку квітня.
Читайте також: У Москві повний хаос через українські безпілотники