Стрічка новин
Сьогодні
5 Грудня 2025

Сніг й похолодання накрили західні області

no image

Початок квітня встиг порадувати українців справжньою весною, проте ненадовго. Вже на п'ятий день місяця температура в низці областей знизилася, а подекуди навіть випав сніг.

Так, у суботу, 5 квітня, температура на Заході України різко знизилася – термометри фіксували вдень +5…+10 градусів. У західних областях пройшов невеликий дощ, а на Закарпатті та Прикарпатті – ще й значні опади.

Прогноз виявився правдивим, і вже вночі у низці областей фіксували дощ. Також деякі регіони засипало снігом. Зокрема, кадри з квітневою негодою поширили жителі Волинської, Львівської, Івано-Франківської областей. Ба більше – сніговий покрив навіть затримався на деякий час.

Зауважимо, що похолодання прокотиться рештою областей вже 6 квітня. Синоптикиня Наталія Птуха попередила, що у західних областях, Житомирській і Вінницькій уже буде мокрий сніг і зниження нічної температури до заморозків інтенсивністю 0…-3 градуси. Удень всього +1…+4.

Читайте Економічні новини у Google News Підписатися

Залишити коментар:
Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Відео
Всі статті