Стрічка новин
Сьогодні
4 Грудня 2025

Ще одна категорія чоловіків не отримає відстрочку – кого стосується

мобілізація

Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції України запровадило нові важливі правила, згідно з якими заборгованість по аліментах може призвести до втрати права на відстрочку від військової служби. Це рішення стало черговим кроком у боротьбі з ухиленням від утримання дітей та покращенні фінансової відповідальності батьків.

За новими вимогами, батьки, які мають трьох і більше дітей, мають право на відстрочку від мобілізації, однак це право може бути втрачено, якщо заборгованість з аліментів за три місяці перевищить навіть один платіж на кожну дитину. Логіка цього підходу проста — якщо батько не виконує своїх зобов’язань перед дітьми, то не можна і надалі надавати йому привілеї у вигляді відстрочки.

По-перше, воно змушує батьків виконувати свої фінансові зобов’язання, а по-друге, ставить акцент на реальну відповідальність за утримання дітей. Сплата аліментів не тільки забезпечує добробут дітей, але й дозволяє батькам зберегти своє право на відстрочку від мобілізації.

У Міністерстві юстиції акцентують, що відновлення права на відстрочку можливе лише після повного погашення заборгованості. Це правило дає зрозуміти: відповідальність за дітей — це не лише обов’язок, але й важливий фактор, що впливає на долю батьків у час війни.

Читайте Економічні новини у Google News Підписатися

Залишити коментар:
Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Відео
Всі статті