Стрічка новин
Сьогодні
25 Листопада 2024

Як cтуденти Гарварду допомогають українцям знайти житло

5 Квітня 2022, 12:31
1000 4 1 Економічні новини - головні новини України та світу

Сайт UkraineTakeShelter.com, розроблений студентами Гарвардського університету, "повертає владу в руки біженців... вони можуть взяти на себе ініціативу, знайти житло та самостійно зв’язатися з господарями....

Двоє першокурсників Гарвардського університету запустили веб-сайт, призначений для допомоги українцям, які були змушені покинути країну через війну. Про це інформують Економічні Новини з посиланням на Associated Press.

Зворушені важким становищем українських біженців, 18-річний Марко Бурштейн з Лос-Анджелеса та 19-річний Аві Шиффман із Сіетла створили сайт UkraineTakeShelter.com. Понад 18 000 потенційних господарів зареєструвалися на сайті, щоб запропонувати допомогу українцям. А за останній день Бурштейн і Шиффман зареєстрували 800 000 користувачів.

«Ми чули всілякі дивовижні історії про те, як господарі та біженці з’єднуються по всьому світу», – сказав Бурштейн в інтерв’ю в Гарвардському кампусі. «У нас є хости майже в будь-якій країні, яку ви можете собі уявити, від Угорщини та Румунії та Польщі до Канади й Австралії». Бурштейн і Шиффман розробили платформу з урахуванням особливих проблем біженців. Вони працювали над тим, щоб зробити її максимально простою у використанні. Щоб уникнути торгівлі людьми та інших небезпек, з якими стикаються біженці, платформа заохочує евакуйованих попросити господарів повідомити свої повні імена та профілі в соціальних мережах, а також запросити відеодзвінок, щоб показати, яке житло вони пропонують.

Шиффман, який брав відпустку, щоб попрацювати над кількома проектами, сказав, що він вирішив допомогти українцям після участі в проукраїнському мітингу в Сан-Дієго. «Я відчув, що можу зробити щось у більш глобальному масштабі», — сказав він. “Ukraine Take Shelter повертає владу в руки біженців… вони можуть взяти на себе ініціативу, знайти списки та самостійно зв’язатися з господарями замість того, щоб замерзнути на узбіччі в Східній Європі в зимовий час».

Бурштейн і Шиффман розробили платформу з урахуванням особливих проблем біженців. Вони працювали над тим, щоб зробити її максимально простою у використанні. Щоб уникнути торгівлі людьми та інших небезпек, з якими стикаються біженці, платформа заохочує евакуйованих попросити господарів повідомити свої повні імена та профілі в соціальних мережах, а також запросити відеодзвінок, щоб показати, яке житло вони пропонують.

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті