Стрічка новин
Сьогодні

Німецька оборонна компанія MBDA готується до можливого краху протиракетної програми TLVS

7 Грудня 2020, 9:54
no image

Німецький підрозділ MBDA заявив, що «реструктурує» свою діяльність після сигналів з Берліна про те, що уряд сумнівається в найважливішому проекті компанії - системі ППО TLVS.

Цей крок був зроблений після того, як європейський консорціум MBDA і його американський партнер Lockheed Martin протягом багатьох років сподівалися, що їхня подальша робота над Середньою розширеною системою ППО (MEADS), в яку входили США, Німеччина і Італія, в кінцевому підсумку призведе до укладення контракту з німецькими військовими, або Бундесвером.

До сих пір постачальники вкладали в це свої гроші, вважаючи, що особливості системи зроблять революцію на світовому ринку ПВО, на якому домінує система Patriot.

Але тепер MBDA вважає, що угода все одно не буде реалізована в наступному році, говориться в заяві компанії. Крім того, в заяві наголошується, що міністр оборони Аннегрет Крамп-Карренбауер оголосила про переоцінку всього портфеля ППО Бундесверу.

000 1k468u d 850 Економічні новини - головні новини України та світу

Аннегрет Крамп-Карренбауер

Такі події зазвичай говорять про те, що уряди хочуть свіжого погляду на дану тему і готові відмовитися від давніх планів. У разі TLVS недавній акцент Крамп-Карренбауер на «рівнях» в протиракетній обороні, поширеному способі концептуалізації технології, може означати, що система більше не вважається оптимальним варіантом для перехоплення літаків, ракет або дронів на різних висотах і відстані.

В кінці минулого місяця законодавці включили тільки символічну суму в 2 мільйони євро для TLVS в оборонний бюджет на наступний рік. Хоча є можливість поповнити рахунок в середині року, в тому числі можливість якогось проміжного фінансування, поки цілі Міноборони не стануть яснішими, компанії бачать, що їх перспективи зменшуються.

Ще невідомо, як міністерство буде формувати відповідь про скасування програми, яка колись показувалася як приклад реформи оборонних закупівель Німеччини. Чиновники створили програму з ідеєю делегувати якомога більше ризиків розробки підрядникам за фіксованою ціною. У поєднанні з поступовим додаванням нових функцій, таких як гіперзвукове перехоплення і лазери, цей підхід став здаватися неприйнятним для обох сторін.

Джерело: Defensenews

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті