У Пекіні на світ з'явилися свині, в тілі яких присутні клітини макаки. Вчені вірять, що таким чином вони наблизилися до створення органів для трансплантації в лабораторних умовах.
У Пекіні в Державній лабораторії стовбурових клітин і репродуктивної біології народилися поросята з клітинами мавпи. Тварини з'явилися на світ доношеними, але прожили всього пару діб. Незважаючи на це, вчені вважають, що експеримент дуже важливий для вирощування органів в лабораторних умовах.
Автором дослідження був Тан Хай. Він заявив, що це єдиний випадок появи доношених химер свині і мавпи. За його словами, дослідження є частиною програми по створенню тварин, які б могли вирощувати органи для людини. Додамо, дана методика отримала назви ксеногенного органогенезу.
На даний момент експерименти з використанням генетичного матеріалу людини не можна проводити на пізніх стадіях ембріонального розвитку. Тому китайці скористалися стовбуровими клітинами виду мавп Macaca flavicularis.
Клітини макаки вводилися п'ятиденним ембріонам свині, а потім за допомогою процедури ЕКО модіфіціроваванние ембріони потрапляли в матку. Вчені визначили, що клітини мавпи мігрували в печінку, легені, серце, шкіру і селезінку поросят.