Апарат Parker Solar Probe наблизився до нашої головної зірки на рекордно близьку відстань. Зонд надіслав на Землю захоплюючу фотографію корони Сонця.
Космічний апарат надіслав на Землю всю відбиту їм інформацію. Зараз зонд NASA добрався так близько, що зміг сфотографувати плазму, яку в космос викидає наша головна зірка.
На знімку можна помітити одну дуже яскрава пляма. Астрономи пояснили, що воно є Юпітером. Чорні кола на фотографіях помітні через екстремальні умов фотографування, вони, не що інше, як повторюване зображення цієї ж планети.
Фото Parker зробив ще 8 листопада, але тільки зараз його оприлюднили фахівці. Космічний апарат зафіксував сонячну корону на відстані 27,2 км. Під час зйомки об'єктив камери з теплозахисних екраном був направлений трохи в сторону.
Нагадаємо, NASA відправило до Сонця цей космічний апарат в кінці літа поточного року. Мета завдання – вивчення зовнішньої атмосфери світила.
Додамо, що сонячна корона здатна розігріватися до мільйонів градусів, а ось сама поверхня сонця холодніше – близько 6 тис. Градусів. На даний момент причини такої температурної різниці невідомі. Вчені сподіваються, що Parker Solar Probe зможе розгадати цю загадку. Щоб зробити це, він промчить крізь зовнішню атмосферу зірки.