Стрічка новин
Сьогодні
23 Листопада 2024

Американські військові будуть шукати ворожі підводні човни, використовуючи генно-модифіковані морські організми

7 Грудня 2018, 13:57
no image

Американські вчені вивчають потенційну можливість використання генетично модифікованих морських істот у військових цілях

Американські військові проводять ряд досліджень по створення генно-модифікованих морських організмів, з можливістю подальшого їх використання для відстеження підводних човнів противника.

У Військово-морської дослідницької лабораторії стверджують, що морські організми можуть бути генетично модифіковані таким чином, щоб реагувати на деякі речовини, такі як метал або паливо, залишене підводними човнами, повідомляє видання Defense One.

Якщо реакція пов’язана з втратою електрона, то «можливо відстежити електричний сигнал, коли бактерії стикаються з певними молекулами в навколишньому середовищу», – говорить автор досліджень Сара Хлавен, зазначивши, що метою роботи є подальше використання цієї біотехнології для виявлення та відстеження підводних човнів.

Сара вважає, що такий прорив в області біотехнологій можливий вже через рік. Раніше в цьому році Управління перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони США або DARPA вже говорило ідею про використання морських організмів для моніторингу стратегічних водних шляхів.

«Сучасний підхід ВМС США до виявлення і моніторингу підводних апаратів є апаратно-орієнтованим і ресурсномістких. В результаті він використовується на тактичному рівні для захисту дорогих активів, таких як авіаносці », – заявила Лорі Адорнато, менеджер програми” Живі морські датчики “. Згідно зі Стратегією національної оборони 2018 року, сьогодні США стикається з новими загрозами з боку таких супротивників, як Китай і Росія. За останні роки було витрачено мільйони доларів на розвиток синтетичної біології для поліпшення обороноздатності США. «Наша команда розглядає способи, за допомогою яких ми можемо перепрограмувати існуючі організми для створення живих платформ, корисних для потреб оборони», – говорить д-р Кларетта Салліван, науковий співробітник лабораторії і дослідницьких лабораторій ВВС.

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті