Стрічка новин
Сьогодні

В Ахметова закінчився період взаєморозуміння з Кремлем, – Казарін

9 Березня 2017, 8:14
no image

Під час анексії Криму між Росією і українськими бізнесменами, які володіли активами на півострові, було укладено «пакт про ненапад». Після заяви так званої кримської влади про примусовий викуп підприємств Ріната Ахметова цей пакт більше не діє.

Про це заявив український журналіст Павло Казарін.

В українського бізнесмена Ріната Ахметова закінчився «період порозуміння» з Росією, саме тому так звана влада окупованого Криму заявила про «примусовий викуп» його підприємств.

«Фраза «примусовий викуп» означає націоналізацію або віджим власності, коли власник не бажає добровільно продати свої підприємства. Так звана влада Криму відбирає власність Ріната Ахметова і представляє це як нібито легітимну процедуру. Мабуть, в Ахметова закінчився період взаєморозуміння з Москвою», – заявив Казарін.

Він нагадав, що після анексії півострова були захоплені активи бізнесмена Ігоря Коломойського, а власність Ріната Ахметова, Дмитра Фірташа та Юрія Косюка не постраждала. На думку журналіста, це свідчення пакту про ненапад, укладеного між українськими мультимільйонерами і Москвою, який «щодо Ахметова більше не діє».

«Ще в 2014-му в окупованому Криму відразу націоналізували майно групи «Приват» Коломойського. Після всі українські бізнесмени, у яких були домовленості з Москвою в рамках якогось пакту про ненапад, змогли зберегти свої активи на півострові. Це відноситься до Фірташа (у якого на півночі Криму заводи), до Косюка (у якого сільськогосподарські потужності на території степового Криму) і до Ахметова (у якого в різних районах Криму сконцентровані певні активи). Думаю, тепер пакт про ненапад щодо Ахметова більше не діє», – зазначив Казарін.

За даними російського агентства ТАРС, так звана влада анексованого Криму заявила про примусовий викуп майна Керченського стрілочного заводу та Керченського металургійного комбінату, які пов’язують з українським бізнесменом Рінатом Ахметовим.

У червні 2015 року уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв повідомив, що багато високопоставлених українських чиновників мають зв’язок з окупаційною владою Криму, оскільки ведуть бізнес на півострові.

Росія анексувала Крим і Севастополь в березні 2014 року. 16 березня відбувся незаконний референдум, 17 березня президент РФ Володимир Путін своїм указом схвалив «волевиявлення» кримчан і визнав незалежність півострова. 18 березня глава російської держави і невизнана кримська влада підписали договір про входження Криму до складу Росії.

 

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті