Війна росії проти України триває, й, відповідно триває і мобілізація. І без належного поповнення особового складу країні неможливо продовжувати вести бойові дії.
Ігор Швайка, капітан, заступник начальника 4-го центру рекрутингу Сил територіальної оборони ЗСУ, у етері каналу “КИЇВ24” заявив, що мобілізація та рекрутинг є необхідними процесами, які повинні здійснюватися безперервно.
“Чи є інші способи сьогодні мобілізації, крім того, який, власне, працює в Україні через ТЦК, а також відповідні центри рекрутингу? Ні, іншого такого способу не існує”, – наголосив він у відповідь на питання щодо альтернативних способів мобілізації .
Також Ігор Швайка підкреслив, що у разі виникнення конфліктних ситуацій необхідно їх вирішувати так, щоб це сприяло зміцненню української держави. За його словами, взаємоповага та спокійний підхід між сторонами є ключовими в таких питаннях.
“Треба бути абсолютно спокійними, взаємоввічливими один стосовно іншого. Будь-яка взаємодія в державі — це двосторонні рухи. З одного боку, права і обов’язки військовослужбовців ТЦК, з іншого боку є — права і обов’язки громадянина, тим більше військовозобов’язаного громадянина”, – зазначив він.