У Києві чоловік пограбував пенсіонера на майже 100 тисяч гривень.
До Деснянського управління поліції звернувся з повідомленням про пограбування 65-річний місцевий мешканець. Тоді, оперативники спільно з аналітиками сектору кримінального аналізу по гарячих слідах неподалік місця скоєння затримали 31-річного безробітного місцевого мешканця, повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.
У ході досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що порушник побачив на вулиці незнайомця, у якого на шиї висіла дорога прикраса. Фігурант приблизився до перехожого та зірвав з його шиї золотий ланцюжок з хрестиком.
Тоді, слідчі повідомили зловмиснику про підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України. Наразі поліцейські скерували обвинувальний акт до суду. За грабіж, вчинений в умовах воєнного стану, порушнику загрожує до десяти років позбавлення волі.