Ігор Смілянський розкрив деталі вибуху у поштовому відділенні Солом'янського району Києва.
Генеральний директор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський повідомив, що інцидент трапився під час проведення процедур контролю за пересиланням заборонених речей, інформують Економічні новини.
Як розповів Смілянський, завдяки вжитим заходам також вдалося виявити та вилучити ще одну посилку із забороненим і небезпечним вмістом. Система контролю спрацювала, але, на жаль, п’ятеро співробітників зазнали поранень. Їм надається вся необхідна медична допомога. Триває розслідування.
За підозрою в причетності до вибуху в одному з київських відділень «Укрпошти» 30 жовтня затримали чоловіка, повідомляє пресслужба поліції Києва.
Ним виявився 40-річний мешканець Тернополя. Під час обшуків у його квартирі знайшли ще десяток боєприпасів.
За попередніми даними слідства, чоловік робив гравіювання на боєприпасах і відправляв їх поштою.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами ДовідкаЧ. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.. За це чоловікові загрожує позбавлення волі до семи років