Стрічка новин
Сьогодні

Екскерівник «Львівської залізниці» отримав підозру: державі завдано збитків на 31 млн грн

дбр

Колишній керівник «Львівської залізниці» отримав підозру від ДБР та СБУ. Через його дії державна компанія зазнала збитків на понад 31 млн грн.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань (ДБР).

Працівники ДБР та СБУ повідомили про підозру колишньому очільнику регіональної філії АТ «Укрзалізниця». Його дії, ігноруючи вказівки керівництва, завдали держкомпанії понад 31 млн грн збитків.

Колишній посадовець «Львівської залізниці» навмисно проігнорував вказівки керівництва АТ «Укрзалізниця» і дозволив приватній юридичній особі використовувати її рухомий склад — приватні локомотиви — на коліях загальної мережі.

Ці дії суперечили вимогам Правил технічної експлуатації залізниць України. Внаслідок цього АТ «Укрзалізниця» недоотримала провізну плату на суму 31,1 млн грн. Це суттєво вдарило по фінансових інтересах держави.

Дії колишнього керівника кваліфіковано за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). За цією статтею йому загрожує до 6 років позбавлення волі.

Читайте Економічні новини у Google News Підписатися

Залишити коментар:
Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Відео
Всі статті