Стрічка новин
Сьогодні

“Бусифікація” ТЦК виходить на новий рівень: як змінюється мобілізація в Україні

4bbqxzon7qwx7x7ozgighjqqlyzhyf4e 1 Економічні новини - головні новини України та світу

Проблема хабарництва у ТЦК та СП обговорюється в юридичній спільноті вже кілька років і все частіше характеризується як системна, про що заявив заступник голови комітету захисту прав людини Національної асоціації адвокатів України Сергій Старенький.

Юристи зазначають, що суми незаконних платежів, які потрібні в цих установах, тільки зростають.

На думку експертів, Командування Сухопутних військ, що займається роботою ТЦК і СП, навряд чи проводитиме неупереджену перевірку подібних порушень. Тому проблема потребує уваги незалежних слідчих органів.

Вже звучать заклики до притягнення до відповідальності Генеральної прокуратури та Державного бюро розслідувань, оскільки масштаби корупції видаються набагато серйознішими, коли навіть військовослужбовці публічно повідомляють про такі випадки.

«Закликаю до розслідування Офіс Генерального прокурора та ДБР, адже ситуація набагато серйозніша, якщо про це відкрито говорять самі військові», – заявив Сергій Старенький.

Читайте Економічні новини у Google News Підписатися

Залишити коментар:
Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Відео
Всі статті