Ситуація з водопостачанням у Донецьку настільки погана, що місцеві жителі вже почали грати в "ігри на виживання".
Про це повідомив політичний експерт, військовослужбовець 41-ї окремої механізованої бригади Кирило Сазонов.
У Telegram він опублікував відео з сутичками жителів Донецька, які не можуть поділити між собою воду. Вона стала настільки цінним ресурсом, що люди почали буквально красти її у дітей.
Чому почалися сутички у Донецьку
На відео одна з жительок міста зафіксувала як декілька людей набирали воду з каністри, призначеної для дітей у садочку, та почала звинувачувати їх у крадіжці. У відповідь одна зі “злодійок” почала обзивати жінку.
Під час перепалки з’ясувалося, що люди в Донецьку по декілька днів чекають на бочки з водою. Якщо ж хтось набирає воду з резервуарів спеціального призначення, до цих людей можуть “приїхати і наказати”.
Через проблеми з водопостачанням може початися війна
Одна з жінок, яку “зловили” під час набирання води з каністри у дитсадку заявила, що скоро у місті може початися війна.
“А коли вона (вода – Главред) буде? Та скоро війна, дорогенька, буде через воду. За воду людей будуть вбивати, а ти кажеш”, – наголосила вона.
У відповідь місцева жителька на диво визнала, що війна триває вже 11 років. Але перепалка закінчилась безрезультатно і кожен залишився при своїй думці.

Дивіться відео сутички в Донецьку:
Жителі Донецька просили допомоги у Путіна
Катастрофа з водопостачанням насувається на Донецьк, а місцева влада все ще не реагує на будь-які звернення місцевих жителів, тому вони почали масово публікувати звернення до кремлівського диктатора Володимира Путіна.
Люди хочуть, щоб очільник Кремля взяв ситуацію під особистий контроль і покарав усіх причетних до екологічної катастрофи. Однак досі адміністрація диктатора ніяк не відреагувала і просто ігнорує проблему, як і окупаційна влада міста.