Стрічка новин
Сьогодні

Ізраїль розбомбив у Лівані військові об’єкти «Хезболли»

886671 src Економічні новини - головні новини України та світу

Винищувачі ізраїльських ВПС здійснили вранці 31 серпня не менше восьми нальотів на військові об’єкти міліції «Хезболли» на півдні Лівану, повідомляє новинний портал Lebanon 24.

За його інформацією, бомбардуванням піддався район Алі-Тахер в околицях міста Набатія, де розташований підземний командний пункт «Хезболли».

Відомості про авіаудари надійшли з населених пунктів Араб-ес-Салім, Арнун, Яхмур-еш-Шкіф, Хаббуш, а також з гірської місцевості Джебель-Рейхан і Іклім-ет-Туфах, де знаходяться підземні укриття і склади боєприпасів «Хезболли». Про наслідки ударів відомостей не надходило.

ЦАХАЛ підтвердив нанесення вранці 31 серпня авіаударів по військовій інфраструктурі, в тому числі по підземних об’єктах «Хезболли» на півдні Лівану. У повідомленні ізраїльської армії зазначається, що удари були завдані після того, як у зазначеному районі була зафіксована «військова активність». «Існування цього об’єкта і діяльність, що здійснюється на ньому, є порушенням домовленостей між Ізраїлем і Ліваном», – заявили в ЦАХАЛ.

Читайте Економічні новини у Google News Підписатися

Залишити коментар:
Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Відео
Всі статті