Стрічка новин
Сьогодні

Катастрофа літака в Індії: кількість жертв різко зросла

snimok ekrana 2025 06 15 v 15.46.20 Економічні новини - головні новини України та світу

Кількість жертв катастрофи пасажирського літака Air India в індійському Ахмедабаді збільшилася до 270 осіб. Експерти ідентифікують загиблих за ДНК.

ВВС пише, що офіційні особи намагаються встановити, скільки людей загинуло на землі, і продовжують зіставляти зразки генетичного матеріалу для підтвердження особи жертв.

Дослідження причин катастрофи веде Бюро з розслідування авіаційних подій Індії за сприяння груп зі США та Великої Британії.

Видання India Today повідомило, що в останні миті перед авіакатастрофою пілот повідомив диспетчерам, що в літака виникли проблеми з тягою під час зльоту.

Серед останніх повідомлень пілота були: “Тяга не досягнута”, “Падіння”, “Лінія зв’язку під час цієї передачі дуже слабка” та “Прошу допомоги”.

Читайте Економічні новини у Google News Підписатися

Залишити коментар:
Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Відео
Всі статті