Стрічка новин
Сьогодні
4 Грудня 2025

Скандальна доставка: Київський метрополітен ушестеро переплатив за доправлення подарункових вагонів з Польщі

метро

Адміністрація Київського метрополітену переплатила 160 млн грн за перевезення вагонів, які як гуманітарну допомогу столиці передала Варшава.

Про це повідомила Державна аудиторська служба.

За її даними, аудит засвідчив, що столична підземка витратила на доправлення 60 вагонів 189,34 млн грн. Тоді як реальна вартість перевезення – 30 млн грн.

“Середньоринкова вартість транспортно-експедиторських послуг з організації міжнародного перевезення одного вагона метро з Варшави до Києва складає 0,5 млн грн. Натомість Київський метрополітен за кожен доставлений вагон заплатив 3,15 млн грн”, – ідеться в повідомленні.

Держаудитслужба зазначає, що підприємство-переможець, яке доправило вагони в Київ, уперше брало участь у тендері на транспортно-експедиторські послуги. Перевезення вагонів із Польщі до Києва за договорами з Київським метрополітеном – його єдиний досвід в цьому напрямі, зазначено в релізі.

Аудитори звернули увагу, що провести зустрічне звіряння їм не вдалося через недопуск на підприємство. Тому Держаудитслужба надіслала до Національної поліції відповідного листа.

Читайте Економічні новини у Google News Підписатися

Залишити коментар:
Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Відео
Всі статті