Стрічка новин
Сьогодні
1 Листопада 2024

Армія Британії не готова до конфлікту високої інтенсивності, — Комітет оборони

4 Лютого 2024, 22:34
f1f8c868 349089413650eff569a8046 Економічні новини - головні новини України та світу

Британську армію перевіряли у трьох сферах, і в кожній з них виявили проблеми. Крім поганої підготовки британських армійців знайшли також негаразди в технічному стані війська.

Армія Великої Британії не готова до боїв великої інтенсивності, не зможе оперативно розгорнути сили і має проблеми з технічним забезпеченням. Такого висновку дійшли в Комітеті оборони Великої Британії.

У звіті повідомляється, що британські війська мають погану підготовку, а потік кадрів в лавах Збройних сил країни дуже великий — військовослужбовці звільняються швидше, ніж їм знаходять заміну, а пропозиція для них не має достатньо вигідних умов.

Зазначається, що військові постійно перевантажені, і це негативно вплинуло на утримання, а також затримало розвиток боєготовності.Для того, щоб вирішити це питання, йдеться у звіті, Міністерство оборони має отримати повне фінансування для участі в операціях, одночасно розвиваючи боєготовність, або Уряд Великої Британії має зменшити оперативне навантаження на Збройні Сили

Комітет оборони Британії провів перевірку Збройних сил за трьома напрямками:

  • Оперативна готовність — здатність розгорнути сили для виконання постійних зобов’язань або реагування на кризу;
  • Бойова готовність — здатність розгортати та підтримувати сили, які можуть вести бої з високою інтенсивністю в багатьох сферах протягом тривалого періоду часу;
  • Стратегічна готовність — здатність держави визначити та використати всі наявні в неї інструменти для підтримки воєнних дій.

Аналітики дійшли до висновку, що за всіма трьома напрямками у британської армії можуть виникнути проблеми, якщо вчасно не провести реформи.

Також у звіті йдеться про те, що окрім недостатньо високого рівня підготовки британських армійців існує також проблема з технічним станом армії. Як приклад, наводиться стан авіаносця Королівського флоту “HMS Queen Elizabeth”. Він не брав участь в найбільших навчаннях НАТО з часів Холодної війни через проблему з гвинтом.

Несправність судна виявили через 1.5 року після того, як інший британський корабель “HMS Prince of Wales” вийшов з ладу біля острова Уайт через аналогічну несправність. Через це він теж не брав участь в навчаннях НАТО, а на його ремонт знадобилося 9 місяців.

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті