Стрічка новин
Сьогодні

На Київщині сталася пожежа в гуртожитку

Київщина

У Київській області під час пожежі постраждало 2 людини, ще 50 чоловік були евакуйовані, з них 13 дітей.

19 травня о  02:07 до оперативно-диспетчерської служби Вишгородського району надійшло повідомлення про пожежу в двоповерховому гуртожитку у м. Славутич, інформує ДСНС.

На місце пожежі направлено рятувальників 63-Державної пожежно-рятувальної частини м. Славутич. По прибуттю за місцем виклику рятувальниками встановлено, що відбулося загорання  перекриття гуртожитку та потрібно залучити додаткові сили. Через сильне задимлення ланкою газодимозахисної служби було проведено евакуацію мешканців гуртожитку – 50 чоловік, з них 13 дітей. Двом особам було надано медичну допомогу через отруєння чадним газом, проте від госпіталізації громадяни відмовилися.

О 04:31 пожежу було локалізовано та о 05:05 ліквідовано на площі 25 м.кв. На пожежі працювало 4 одиниці техніки та 13 осіб особового складу. Причина пожежі встановлюється.

Читайте Економічні новини у Google News Підписатися

Залишити коментар:
Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Відео
Всі статті