Стрічка новин
Сьогодні
15 Листопада 2024

У Китаї готуються до морських випробувань нового гідролітака AG600

25 Травня 2020, 23:00
no image

Китайська авіаційна промислова корпорація Китаю (AVIC) оголосила, що планує найближчим часом почати льотні випробування свого нового гідролітака AG600 в море.

Команда проекту спільно з відповідними органами влади розробляє плани проведення першого випробування зльоту і посадки на море в Циндао, провінція Шаньдун в східному Китаї, в другій половині цього року.

Прототип літака вже зробив 172 підготовчих польоти, які тривали 308 годин. Випробовується два прототипи AG600 – один для льотних випробувань, а інший для наземних статичних випробувань.

Будівництво першого прототипу почалося в березні 2014 року і було завершено в липні 2016 року. Літак вперше піднявся в повітря в грудні 2017 року. Десять місяців по тому він здійснив перший зліт і посадку на водосховищі Чжанхе в Цзінмень, провінція Хубей в центральному Китаї.

У Китаї розпочнуться морські випробувальні польоти нового гідролітака AG600

При довжині 37 метрів і розмаху крил 38,8 метра, AG600 приблизно відповідає розміру Boeing 737. Наведений в дію чотирма турбогвинтовими двигунами вітчизняного дизайну WJ-6 має максимальну злітну масу 53,5 метричної тонни. Ці характеристики роблять його найбільшим літаком-амфібією в світі, перевершуючи японський ShinMaywa US-2 і російський Беріев Бе-200.

AG600 буде в основному займатися повітряним пожежогасінням, пошуком і рятувальними операціями на морі. Він також може бути переобладнаний для проведення інспекцій морського середовища і морських ресурсів, а також для транспортування персоналу та постачання, йдеться в повідомленні AVIC.

Літак розрахований як на наземні, так і на водні злети і посадки і має дальність польоту близько 5500 кілометрів. Він здатний перевозити 50 осіб під час морської пошуково-рятувальної місії.

Коли йому потрібно буде боротися з лісовими пожежами, він зможе набрати 12 тонн води з озера або моря за 20 секунд, а потім використовувати цю воду, щоб погасити полум’я на площі близько 4000 квадратних метрів.

Джерело: Defenseworld

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті