Стрічка новин
Сьогодні

Недовіра до Китаю росте: все більше американців відмовляються від товарів «Made-in-China»

20 Травня 2020, 11:40
no image

Опитування Deutsche Bank показало, що 41% американців відмовляються купувати товари "Made in China".

За даними опитування Deutsche Bank, зростаюче число споживачів в США заявляє, що буде уникати продуктів «Made-in-China», демонструючи зростаючу недовіру до Китаю в умовах пандемії коронавіруса.

Окреме дослідження також показало, що разюча більшість американських споживачів збираються переплачувати за продукти компаній, які переміщують своє виробництво з Китаю.

Перше опитування, проведене dbDig, платформою дослідних даних Deutsche Bank, показало, що 41% американців більше не будуть купувати продукти, зроблені в Китаї. Цікаво, що опитування також показало, що зростаюча недовіра була взаємною: 35% китайців заявили, що будуть уникати брендів «Зроблено в США».

Друге дослідження, проведене FTI Consulting в Вашингтоні, показало, що 78% американців готові платити більше за продукти, якщо компанія вивела своє виробництво з Китаю. Опитування також показало, що 55% сказали, що Китаю не можна довіряти в виконанні своїх зобов’язань по першій торговельній угоді, підписаній з США в січні.

Президент США Дональд Трамп наполягав на тому, щоб роз’єднати економіки двох найбільших держав світу, навіть пропонуючи податкові пільги, щоб спонукати компанії вивести свої ланцюжки поставок і виробництво з Китаю в США. Велика частина світового виробництва в даний час зосереджена в Китаї.

«По мірі виходу країн з кризи і зростання націоналізму, схоже, відбувається зростаюче невдоволення глобалізацією», – пише аналітик Deutsche Bank Аджіт Валия в своїй доповіді. «Характер і емоції вирують в обох групах населення, і політики це чудово знають, що ускладнює ситуацію, так як це рік виборів в США».

Трамп звинуватив Китай в тому, що він вчасно не попередив світ про пандемію, щоб світ краще підготувався і ввів обмеження на поїздки.

Він сказав, що, можливо, прийшов час припинити покладатися на Китай у виробництві і створенні автономних ланцюжків поставок в США.

Аналітики кажуть, що погіршення відносин між США і Китаєм може вплинути на хід президентських виборів в листопаді. «По мірі того як кандидати змагаються за те, хто може зайняти більше екстремальну позицію по відношенню до Китаю в період з теперішнього часу по листопад, їх поствиборна політика щодо Пекіна все більш і більш загострюється», – заявив Блумберг Чед Браун з Інституту міжнародної економіки Петерсона.

Тим часом державна китайська газета відреагувала на заяви Трампа про припинення зв’язків з Китаєм. В статті «Глобал таймс» говориться, що це побічний продукт заздрості, паніки та «горезвісної тривоги, від якої страждають США з тих пір, як Китай почав своє глобальне сходження».

Джерело: Ibtimes

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті