Стрічка новин
13 Листопада 2024

Країна факсів: Японія виявилася не готова переводити своїх працівників на віддалену роботу

28 Квітня 2020, 11:21
no image

Коли японський уряд оголосив надзвичайну ситуацію, щоб приборкати поширення коронавіруса на початку цього місяця, і попросив людей працювати з дому, натовп людей кинувся в магазини з технікою.

Багатьом японцям не вистачає основних інструментів, необхідних для роботи з дому. Всупереч ультрасучасному іміджу Japan Inc. з її роботами, витонченістю дизайну і достатком гаджетів, у багатьох відношеннях країна відчуває технологічні труднощі.

Але найбільша перешкода, як кажуть експерти – японська корпоративна культура. Офіси все ще часто покладаються на факси замість електронної пошти. У багатьох будинках не вистачає високошвидкісного підключення до інтернету, і документи часто повинні бути надруковані особисто з печатками, званими «Ханко», які служать в якості підписів. Так, багато японців дійсно не можуть працювати віддалено, принаймні, не весь час.

Відсутність сучасних IТ-систем означає, що в Японії відстають гнучкі методи роботи, офісні правила, методи управління і навіть ставлення до віддаленої роботи. Це один з факторів, що сприяють низькій продуктивності праці.

«Дистанційна робота вимагає, щоб менеджери довіряли співробітникам і делегували їм набагато більше можливостей для прийняття рішень, тому що на перевірку електронної пошти або Skype йде дуже багато часу», – сказав Бенес, глава Інституту підготовки директорів Ради директорів Японії, некомерційна організація, яка пропонує управлінське навчання.

Згідно з дослідженням уряду, третина японців мають факси.

Рідко можна знайти офіс, в якому його немає, якщо тільки це не футуристична компанія, така як SoftBank, яка не схвалює такі старомодні практики. Багато шановних установ уникають електронних листів і наполягають на отриманні запитів на інформацію або іншу документацію тільки по факсу.

Згідно поточної статистики на 28 квітня 2020 року, в Японії зафіксовано 13614 випадків зараження COVID-19, з них 385 смертельних, а 1899 людей перемогли цю хворобу.

Джерело: Associated Press

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті