Стрічка новин
Сьогодні

Українцям хочуть збільшити відпустку і зменшити випробувальний термін

14 Травня 2019, 12:32
no image

У Міністерстві соцполітики України хочуть, щоб парламентарії приділили час проекту нового трудового кодексу

У прес-службі Міністерства соцполітики закликали українських парламентарів розглянути проект нового трудового кодексу. Його ще в 2014 році в відомстві розробили замість застарілого радянського аналога. На сайті міністерства написали про те, що Україна потребує осучаснення трудового законодавства, так як в країні відбуваються важливі зміни, формуються ринкові відносини, пов'язані з роботою. Робота над цим повністю був завершена ще в 2017 році, але законопроект так і не розглянули на пленарному засіданні.

Тому, нарікають в міністерстві, процес загальмований і не може розвиватися. В оновленому трудовому кодексі пропонують збільшити оплату "нічної праці", дозволити працівникам більше відпочивати і дати більше соцгарантій вагітним жінкам: Новим кодексом передбачається забезпечення здійснення більш відкритою і прозорою політики при прийнятті актів законодавства про працю, зокрема передбачається, що всі норми про працю повинні бути публічними і підлягають оприлюдненню; Регламентується актуальне питання виконання роботи дистанційно.

Регламентується питання виконання заступником керівника обов'язків керівника в тому числі і за умови, що посада керівника стала вакантною. Передбачається збільшення тривалості основного відпустки з 24 до 28 днів на рік. Встановлюються додаткові гарантії для вагітних жінок. Наприклад, за ними повинен зберегтися середній заробіток на період проходження медогляду, пов'язаного з вагітністю. Передбачається скорочення випробувального терміну з трьох місяців до одного На сайті міністерства також йдеться про те, що ще одне важливе нововведення – це визначення професійної кар'єри і засобів її здійснення, спонукати працівників більш відповідально виконувати обов'язки, передбачені трудовим договором з метою їх професійного зростання або отримання підвищення .

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті