Стрічка новин
Сьогодні
21 Листопада 2024

Початок кібервійни?: США завдає удар у відповідь по Китаю

7 Березня 2019, 15:14
630 360 1510728973 2096 Економічні новини - головні новини України та світу

Представники американської військової розвідки повідомили про здійснення відповідних кібератак проти Китаю. Контратаки є частиною нової політики адміністрації президента США Дональда Трампа, спрямованої на нанесення удару у відповідь по Китаю через безпардонних кібер-крадіжок американських технологій

За словами представника США, американська розвідка і кібервоіни почали здійснювати контр-кібератаки проти китайської розвідки, – Білл Гьортц у виданні The Washington Times

Контратаки є частиною нової політики адміністрації президента США Дональда Трампа, спрямованої на нанесення удару у відповідь по Китаю через безпардонні кібер крадіжки американських технологій, що призводить до фінансових втрат США в розмірі від 200 до 600 млрд доларів на рік. Детальна інформація про кібероперації США не розголошується, а дії залишаються секретними.

Дії у відповідь, ймовірно, будуть включати крадіжку передових військових ноу-хау Китаю, таких як гіперзвукові ракетні технології, що є галузю військових досліджень, де Китай, як вважають, випереджає Сполучені Штати. Іншою можливою метою може бути військова технологія, що пов’язана з китайськими протикорабельними балістичними ракетами, яка представлена ​​в ракеті DF-21D. Дана технологія передбачає маневрування боєголовок і спеціальне управління.

За словами конфіденційних джерел, підрозділи військової розвідки Китаю проводять широкомасштабну атаку на американські підводні технології шляхом здійснення кібератак на університети і дослідницькі інститути для прискорення нарощування військово-морських сил Пекіна. Більше двох дюжин університетів в Сполучених Штатах і по всьому світу стали об’єктом китайських кібератак.

Американські фірми iDefense і FireEye проводили аналіз китайських кібератак. За словами FireEye, деякі операції були пов’язані з діяльністю Китаю в Південно-Китайському морі, де Пекін захватив спірні острови і розгорнув на них свої військові потужності. Китайці шукали підводну технологію, пов’язану з «Морським драконом» Пентагону, яка передбачає можливість запуску протикорабельних ракет під водою. Також метою атак був пошук інформації про те, як розмістити безпілотні літальні апарати на підводних човнах.

ring china sub c0 0 2592 Економічні новини - головні новини України та світу

«Китайські хакери здійснювали атаки ще з 2013 року з метою пошуку технологій для модернізації військово-морського флоту Китаю», – йдеться в звіті FireEye. FireEye також повідомив про захоплення в грудні 2016 групою PLA безпілотного підводного корабля (UUV) ВМФ в Південно-Китайському морі. Протягом року після цього інциденту китайські військові хакери «маскувалися під виробника програмного забезпечення для UUV, яке призначалося для американських університетів, які займаються військово-морськими дослідженнями».

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті