Стрічка новин
Сьогодні

Росію можуть відключити від інтернету

5 Березня 2018, 19:45
no image

Росія технічно готова до відмови у доступі до світового інтернету, хоча процес не буде безболісним. Про це заявив радник президента з питань розвитку інтернету Герман Клименко.

«Технічно ми готові до будь-яких дій зараз, збої завжди бувають при переході з однієї технології на іншу. Є гарне твердження, що будь-яка система характеризується не помилками і збоями, а реакцією на помилки і збої », – сказав Клименко.

За його словами, якщо завтра колеги Росії відключать країну від рубильника, то це буде досить болісно.

«Я не знаю, чи буде це безболісно, ​​обіцяється, що безболісно. Я впевнений, що безболісно не буде. Де-небудь у кого-небудь що-небудь відключиться. Напевно, з’ясується, що хтось зберігав свої дані за кордоном, хоча є постанова зберігати тут. Хтось домени свої хостив за кордоном. Тому вони, напевно, будуть відчувати деякі труднощі. Але саме по собі апаратно-програмно немає ніяких протипоказань, щоб ми жили добре і нормально, навіть якщо нам оголосять таку війну, як кримська ізоляція », – пояснив Клименко.

Він розповів про те, що в даний момент працює російський сегмент мережі інтернету, який створений за указом президента спеціально для чиновників.

«Всі чиновники, всі держустанови знаходяться за великим таким «китайським файрволом». Те, чим всіх нас лякають. Але поки всі живі», – зазначив Клименко.

Також він розповів про те, що «15-18 років тому був присутній під час прийняття питання про впровадження та легалізації Microsoft в державі, школах». За його словами, тоді «комуністи говорили, що американці затягнуть нас, а потім вимкнуть рубильник». А представники компанії стверджували, що такого не станеться.

«Які б не були твердження і друзі, завжди знайдеться ситуація, при якій вам можуть сказати: а ось тепер у вас в Криму не працює Google, Microsoft. І ви скажете: як же так, у мене там комерційні банки, зв’язок », – пояснив Клименко.

Він нагадав, що ще в 2010 році постановою уряду РФ була вказівка ​​перейти на вітчизняне програмне забезпечення протягом п’яти років.

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті