Стрічка новин
Сьогодні
17 Листопада 2024

Кремль на боротьбу із санкціями кинув усі можливі ресурси, – Каспаров

7 Вересня 2016, 16:40
no image

На Заході доводиться долати колосальний опір численних путінських лобістів, пояснив опозиціонер.

Каспаров
Російська влада репресіями та маніпуляціями ліквідувала практично всі внутрішні загрози, і єдиним способом зміни ситуації в РФ стає тиск ззовні. Про це на Радіо Свобода заявив російський опозиційний політик Гаррі Каспаров.

“Важливу роль тут мають міжнародні санкції, введені як щодо Російської Федерації загалом, так і щодо певних осіб та організацій, що відіграють основні ролі в путінській Росії”, – зазначив він.

На думку політика, антипутінські санкції на Заході тривають не самі по собі, а є результатом серйозної планомірної роботи з елітами та громадською думкою.

“У процесі цієї роботи доводиться долати колосальний опір численних путінських лобістів. У Кремлі чудово розуміють, що вирішальна битва, від результату якої залежить виживання режиму, ведеться саме на Заході”, – наголосив він.

На думку Каспарова, президент РФ Володимир Путін і його найближче оточення зробили висновки з історії, що диктаторські режими зазнають краху після відчутної зовнішньополітичної поразки, не обов’язково військової.

“Тому на боротьбу за скасування нинішніх і проти введення нових, більш жорстких, санкцій кинуто всі ресурси, як матеріальні, так і політичні”, – пояснив він.

На думку опозиціонера, керівника Центрвиборчкому в РФ замінили, щоб “підвищити політичну капіталізацію путінської агентури на Заході”, а імітація демократичних виборів слугує для додання респектабельності режиму на зовнішньополітичній арені.

“Ті, хто, не маючи про це зовнішньополітичне протистояння ані найменшого уявлення, з криками “зате ми хоч щось робимо” включаються в електоральні ігри, надаючи таким чином неоціненну послугу Кремлю та його агентам впливу на Заході”, – зазначив він.

Каспаров додав, що поки складно сформулювати алгоритм, реалізація якого допомогла б привести до ліквідації путінського режиму, однак для початку потрібно відмовитися від дій, які цей режим зміцнюють.

Як відомо, економічні санкції щодо Росії були введені Сполученими Штатами, Євросоюзом і деякими іншими країнами навесні 2014 після анексії Криму та початку військових дій на Донбасі. Санкційні пакети кілька разів розширювалися й посилювалися. Востаннє США продовжили санкції проти Росії в березні 2016 року.

1 вересня департамент з контролю за іноземними активами міністерства фінансів США оприлюднив розширений список фізичних осіб і підприємств, щодо яких уведено санкції через військовий конфлікт в Україні.

Під санкції потрапили 17 фізичних осіб та низка компаній, серед яких один із підрядників будівництва Керченського моста, компанія “Мостотрест”, і деякі структурні підрозділи “Газпрому”, серед яких “Газпром-Медіа”.

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті