Світовим бестселером серед електромобілів став хетчбек Nissan Leaf, що розійшовся по світу 200-тисячним тиражем. Щоправда, останнім часом попит на Nissan Leaf знижується, особливо в Північній Америці, однак японці вже готують йому заміну. Друга електрична модель Nissan - комерційний фургон e-NV200, продається в Японії та Європі, утім, особливого попиту не має.
Щодо Renault, наразі в модельному ряду французької фірми є три електромобілі – хетчбек Renault Zoe, вантажо-пасажирський Renault Kangoo Z.E. та субкомпактний електрокар Renault Twizy Z.E.
Виробництво електроседана Renault Fluence Z.E. припинено, оскільки головний замовник цих автомобілів, американська фірма Better Place, так і не зумів реалізувати непогану загалом ідею щодо прокату змінних батарей для Renault Fluence Z.E. Найбільший попит мають хетчбек Renault Zoe, яких уже випущено понад 50 000 штук. Потім іде Renault Kangoo Z.E., а ось електрокар Renault Twizy E.Z. усе ще залишається екзотикою, і продажі його далеко не найкращі.
У червні минулого року альянс Renault-Nissan відзвітував про випуск 250 000 електромобілів, через рік вдалося продати ще 90 000 машин на електричній тязі, це дало змогу альянсу заявити про те, що з випуску електромобілів він є безперечним світовим лідером. Свій успіх Renault-Nissan має намір розвивати далі, оголосивши, що найближчим часом у серійне виробництво буде запущено відразу декілька нових моделей.
Перспективність електромобілів уже ні у кого не викликають сумніву, навіть більше, деякі європейські країни взагалі хочуть до 2025-2030 рр. заборонити експлуатацію автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Тож у доступному для огляду майбутньому електромобілі зможуть серйозно потіснити, а подекуди зовсім витіснити своїх бензинових і дизельних побратимів.