Вибух стався у вівторок, 25 березня, на складі боєприпасів у населеному пункті Боржини у центральній частині Чехії.
«Я можу підтвердити, що був вибух. Оголошено пожежну тривогу», – заявила представник місцевої пожежної охорони Вендула Горакова.
Про постраждалих поки що не повідомляється, на місці події працюють 11 пожежних розрахунків, інформує Чеське радіо.
Проведено евакуацію з районів поблизу місця події. Небезпеки для місцевих жителів пригода не становить. Декілька розташованих поблизу доріг перекриті.
На об’єкті, на якому пролунав вибух, не лише складуються, а й виробляються великокаліберні боєприпаси, які, зокрема, використовуються в Україні. Крім того, там є потужності для ремонту та модернізації військової техніки.