Стрічка новин
Сьогодні

Потворну людину вигнали з ресторану, щоб не лякав відвідувачів: як вчинила поліція

28 Вересня 2024, 9:25
snimok ekrana 2024 09 28 v 09.24.19 Економічні новини - головні новини України та світу

В Лондонському ресторані відмовилися нагодувати чоловіка, обличчя якого вкрите доброякісними пухлинами. Крім того, чоловік переніс операцію з видалення ока. В закладі громадського харчування мотивували свій вчинок тим, що не хочуть, аби відвідувач, про якого йдеться, “лякав інших людей”, повідомляє The Telegraph.

Наприкінці літа 42-річний британець Олівер Бромлі пішов пообідати в ресторан на південному сході Лондона. Це сталося під час його лікування в сусідній лікарні Королівського коледжу. Але офіціант сказав йому, що він засмутив інших відвідувачів, тому його не будуть обслуговуватись.

Щоб не лякав людей: чоловіка зі спотвореним обличчям вигнали з ресторану 1
Британець має генетичну хворобу.

Містер Бромлі має нейрофіброматоз типу 1, генетичне захворювання, яке викликає доброякісні, не ракові пухлини, що ростуть на нервах. Він саме проходив лікування в лікарні. Чоловік проходив повз сусіднього ресторану, побачив вигляд їжі через вікно й вирішив зайти пообідати. Сам він працює на телефонній лінії служби охорони психічного здоров’я NHS. 

“Вони сказали, що приймають лише готівку, тож я взяв трохи грошей і пішов робити замовлення. Джентльмен за стійкою сказав мені, що на мене були скарги, тому мене просять піти. Я перепитав його, і він сказав, що я лякаю клієнтів”, – розповів чоловік.

Він також зізнався, що не вірить, що скарги могли встигнути надійти, адже він фактично тільки зайшов до закладу. 

“Я навіть не сів. Я пішов робити замовлення, і вони попросили мене піти. Можливо, вони не хотіли, щоб я був там”, – пояснив він.

Чоловік зізнався, що інколи люди розглядають його, найчастіше – малеча, але з такою відкритою дискримінацією він досі не стикався. Він пожартував, що відчув себе так, ніби він у розшуку. Чоловік написав у ресторан, але звідти не відповіли. Потім він звернувся до столичної поліції, яка зафіксувала інцидент як злочин на ґрунті ненависті. Офіцери відвідали його з приводу інциденту, втім нікого не заарештували.

Благодійна організація Nerve Tumors UK, яка займається підвищенням обізнаності про стан пацієнта, заявила, що такі випадки – не рідкість. Постраждалий пояснив, що не прагне відплати, натомість прагне поширення знань про власний недуг.

“Тут немає чого боятися, це просто те, з чим деякі люди повинні жити. Я сподіваюся, що це підвищить обізнаність і що в майбутньому це не повториться”, – пояснив він.

Юристи ж пояснили, що якщо люди відчувають, що їх дискримінують, вони можуть скаржитись відповідно до Закону про рівність 2010 року, згідно з яким “серйозне спотворення” в Британії є захищеною ознакою.

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті