Стрічка новин
Сьогодні

В уряді розповіли про важливу ініціативу для переселенців

штаб

В Україні створять штаб для допомоги переселенцям.

Денис Шмигаль, прем’єр-міністр України, повідомив, що Верховна Рада разом з Кабміном планує створити координаційний штаб для допомоги внутрішньо переміщеним особами. Про це інформують Економічні Новини із посиланням на META.

Сьогодні Кабінет міністрів провів нараду, під час якої порушили питання житла, працевлаштування та допомоги для ВПО. Зокрема у ній взяли участь Ірина Верещук, віцепрем’єрка з питань реінтеграції, та Оксана Жолнович, міністерка соцполітики.

“Розглянули проблемні питання, з якими найчастіше стикаються ВПО, та варіанти їх оперативного вирішення. Для цього буде створений координаційний штаб за участі урядовців та парламентарів. Також маємо комплексно залучити до роботи з ВПО обласні адміністрації на рівні заступників голів”, – написав Денис Шмигаль. Прем’єр-міністр також зазначив, що пріоритетним напрямком цього року буде відновлення знищеного росією житла.

Читайте Економічні новини у Google News Підписатися

Залишити коментар:
Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Відео
Всі статті