Німеччина відповіла на чутки про шантаж Зеленського щодо перемовин з Путіним

2 Березня 2023, 8:57
зеленський

Лідерам Британії, Німеччини та Франції, які є членами НАТО, запропонували українському президенту Володимиру Зеленському підписати договір про зближення з Альянсом. Ця угода мала на меті спонукати Україну до повернення до мирних переговорів з командою Путіна.

За даними The Wall Street Journal, Олаф Шольц, Еммануель Макрон та Ріші Сунак – лідери Німеччини, Франції та Британії, запропонували президенту України Володимиру Зеленському укласти договір про зближення з НАТО, пишуть Економічні Новини.

Цей договір передбачає більший доступ України до військової техніки блоку та відновлення мирних переговорів з Росією. Проте, важливо зрозуміти, що пропозиція не означатиме членства України в НАТО, а лише угоду про співпрацю. Україна ж зобов’язана буде розпочати мирні переговори з Москвою. Під час зустрічі в Парижі на початку лютого, Емманюель Макрон і Олаф Шольц наголосили на необхідності розгляду можливості мирних переговорів з Москвою.

Згідно з повідомленням, країни-члени НАТО, а саме Великобританія, Німеччина та Франція, продовжують висловлювати сумніви щодо можливості Збройних сил України звільнити Донбас та Крим військовим шляхом, а також про те, що Заходу буде складно забезпечити довгострокову військову підтримку Україні.

“Ми постійно повторюємо, що Росія не повинна перемогти, але що це означає? Якщо війна триватиме досить довго з такою інтенсивністю, втрати України стануть нестерпними. І ніхто не вірить, що їм вдасться повернути Крим”, – заявив WSJ інсайдер із команди Макрона.

За інформацією видання, під час зустрічі у Парижі у лютому 2023 року, лідери Франції та Німеччини, Макрон і Шольц, порадили президенту України Зеленському зосередитися на мирних перемовинах з Росією. Макрон згадав, що навіть смертельні вороги мусили укладати мир, а Зеленський, який проявив себе як лідер військового конфлікту, зможе успішно перейти до політичного державного управління та приймати важкі рішення.

Проте, варто зазначити, що ці рекомендації були висловлені лише в кулуарах, і НАТО не має наміру надавати Україні довготривалого статусу в Альянсі, який не передбачає повноправного членства в НАТО.

 

 

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті