Стрічка новин
Сьогодні

Nissan презентував новий суперкар (ФОТО)

nissan

Nissan представив новий спортивний автомобіль.

Японський автовиробник Nissan презентував на Токійському автосалоні новий спортивний автомобіль 2024 Nissan GT-R, повідомляє TFLcar. В автомобілі встановлений 3,8-літровий турбодвигун V6 із подвійним наддувом. Про це інформують Економічні Новини із посиланням на Укрінформ.

Загальна потужність двигуна становить 565 кінських сил, а крутний момент – 467 Нм. Спорткар має 6-ступчату трансмісію з подвійним зчепленням.

У Nissan GT-R вбудований 20,3-сантиметровий дисплей з інформаційно-розважальною системою NissanConnect, а також є підключення до Apple CarPlay та супутникове радіо SiriusXM.

Офіційної інформації про ціну спорткара компанія не опублікувала, проте, за даними експертів, один екземпляр коштуватиме від 115 тисяч доларів США.

Читайте Економічні новини у Google News Підписатися

Залишити коментар:
Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Відео
Всі статті