Керівник американської компанії з виробництва відеоігор сподівається, що його відеогра допоможе гравцям врятувати біженців
Керівник американської компанії з виробництва відеоігор Маєн, який колись був біженцем, сподівається, що його відеогра допоможе гравцям краще зрозуміти, що значить бути бездомним, голодним і біженцем. Про це повідомляє Ванесса Джонсон у виданні Reuters
«Багато людей не розуміють проблем біженців», – сказав 25-річний Маєн, який, перш ніж переїхати у Сполучені Штати, 22 роки жив у таборі для біженців в Уганді. Маєн вважає, що «гейміфікація», коли учасники приймають рішення, на відміну від пасивного перегляду фільмів, ставить простих людей на місце біженця.
Він розповів, що, незважаючи на те, що гра є безкоштовною, учасникам необхідно за реальні гроші купувати їжу, воду або ліки для своїх віртуальних персонажів і вони можуть робити придбання товарів у додатку, звідки кошти підуть реальним біженцям. «Salaam стане першою у світі грою, яка з’єднає віртуальний світ і реальність. Коли хтось купує їжу в грі, ви фактично купуєте комусь їжу у таборі для біженців», – сказав він.
Але Маєн також сподівається, що його гра розповість підліткам про проблеми біженців. І коли деякі з них стануть політиками, отримані знання знадобляться їм у розробці програм допомоги нужденним.
Його гра стала дуже популярною після того, як він завантажив її на Facebook. У 2018 році він був названий членом Global Gaming Citizen на церемонії вручення нагород у Лос-Анджелесі.