Стрічка новин
Сьогодні

Колонізація Марса буде починатися з печер

10 Червня 2019, 21:03
no image

У той час як вчені вважають, що колись у Червоної планети були відповідні умови для підтримки життя, на сьогоднішній день Марс не можна назвати «гостинним» місцем.

Людям, які хотіли б відправитися на Червону планету, доведеться зіткнутися з екстремальними температурами з обох кінців спектра, відсутністю кисню і радіацією, яка може завдати серйозної шкоди здоров'ю майбутніх космічних мандрівників. Існує також проблема ресурсів. Перевезення будівельних матеріалів з Землі на Марс, який, в середньому, становить близько 225 мільйонів кілометрів, буде занадто дорогою.

Марсіанські архітектори повинні будуть використовувати ресурси, вже наявні у позаземної середовищі. Ось чому майбутні міста на Марсі будуть сильно відрізнятися від тих, які можна знайти на Землі. Вчені вважають, що майбутні місця проживання на Червоній планеті будуть будуватися менш вертикально і будуть нагадувати печери. Вони показали візуалізацію капсул, оповитих зовнішньою оболонкою, що піднімається з землі. Житла були схожі на печери у вигляді скляних куполів, які Дубай припускав в концепції, випущеної в 2017 році.

Хоча вони виглядають надійно, на думку вчених, величезні скляні куполи на Марсі або на Місяці не зможуть захистити космонавтів від радіації. На Марсі існують чинники навколишнього середовища, аналогічні Землі, з тією лише різницею, що вони більш екстремальні. Тому вчені пропонують створювати будівлі з реголіту, схожі на печери. Вони повинні бути побудовані автономними роботами, щоб забезпечити захист прибувають астронавтів.

В даний час відновився інтерес до відправки людських космонавтів і в кінцевому підсумку до створення населеного пункту на Марсі. НАСА планує почати пілотовану місію на Червону планету в 2030-х роках. Ілон Маск заявив, що SpaceX може побудувати стійку колонію до 2050 року. Дубай дав 98 років на те, щоб побудувати науково-фантастичний місто з купольним дзеркалом на поверхні Марса.

Залишити коментар:
Подписаться
Уведомить о
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Відео
Всі статті