РусУкр

Ситуація з рівнем захворюваності почала стабілізуватись, — Степанов (ВІДЕО)

 
Печать Отправить на почту

 

 

Максим Степанов під час брифінгу повідомив, що ситуація з рівнем захворюваності почала стабілізуватись.

Ситуація з рівнем захворюваності почала стабілізуватись, - Степанов (ВІДЕО)

Україна зараз перебуває на піку третьої хвилі Covid-19, але ситуація з рівнем захворюваності почала стабілізуватись. Про це заявив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, повідомляють Економічні Новини з посиланням на НОВОСТИЮ.

“Ми вийшли на пік третьої хвилі, і зараз ситуація почала стабілізуватися”, – сказав Степанов. Він підкреслив, що ситуація з рівнем захворюваності на Covid-19 зараз співпадає з прогнозом, який раніше зробили науковці і МОЗ щодо піку третьої хвилі коронавірусу в Україні. Тому далі рівень захворюваності на Covid-19 у нашій країні має йти на спад.

За словами Максима Степанова, МОЗ вже фіксує в Україні обнадійливі показники, що вказують на початок стабілізації ситуації з Covid-19. «На минулому тижні на 2 тисячі менше осіб було госпіталізовано, ніж на позаминулому тижні. Також ми це бачимо за кількістю викликів «швидкої». Ця кількість теж стабілізувалася – більше того, пішла вниз. Тобто менша кількість викликів «швидкої допомоги», — вказав Степанов на тенденцію до стабілізації ситуації з Covid-19 в Україні.

Щоб обнадійлива тенденція стала реальністю, Максим Степанов закликав громадян України неухильно дотримуватись карантинних обмежень і записуватись на щеплення від коронавірусу.


Последние новости в соцсетях

Экономические новости youtubeЧиновники
Все фото »

bigmir)net TOP 100