Дмитро Сергійович Буравель

 
Печать Отправить на почту

 

 

Співзасновник Amira Capital,
співзасновник Acronym Systems,
співзасновник Блокхантер Технолоджис,
експерт ринку криптовалют

Дмитро Сергійович Буравель

Народився 18 лютого 1997 року в Україні, у місті Вінниця, информируют Экономические Новости.

Освіта

У 2003 році вступив до загальноосвітнього навчального закладу міста Вінниці – Ліцею №7. Під час навчання виявив математичні здібності, що дозволило йому брати участь у предметних шкільних олімпіадах усіх рівнів. У віці 14 років Дмитро розпочинає свою професійну кар’єру, чітко визначивши для себе найбільш перспективні напрямки: аграрна сфера, IT-технології, фінанси.

У 2013 році Дмитро Буравель зарахований у число студентів Вінницького національного аграрного університету. Навчаючись на економічному факультеті, під час проходження практики, зрозумів: фінансовий сектор економіки й IT-індустрія його цікавлять набагато більше.

З 2014 по 2018 роки Дмитро Буравель навчається на фінансовому факультеті Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Саме цей період відзначається глибоким зануренням у тему криптовалют, вивченням принципів роботи системи Блокчейн, науковим прогнозуванням впливу криптовалют на фінансовий ринок, зокрема, та на розвиток економіки, в цілому.

Кар’єра

По вступу до ВНЗ, отримав запрошення на роботу в інвестиційний фонд, де певний час працював фінансовим аналітиком. У 18 років став наймолодшим та найуспішнішим співробітником компанії.

У 2015 році ініціював створення власного бізнесу, а саме технологічної компанії, яка займалась виробництвом обладнання, розробками відеокарт,  софту, тощо.

Дмитро Буравель є співзасновником компаній Acronym Systems,  Блокхантер Технолоджис, численних інфрастурних проектів, основними напрямками діяльності яких є фінансовий консалтинг, аналіз та прогнозування обігу криптовалют, торгівля крипто- валютами, формування інвестиційних портфелів, тощо.

У 2017 році Дмитро Буравель став співзасновником Amira Capital. Йому вдалося об’єднати безумовних експертів у галузях штучного інтелекту, децентралізації Інтернету, фінансів, технічного, технологічного  та фундаментального аналізів. Потреба у монетизації знань обумовила створення фемелі-офісу, який певний час займався обслуговуванням коштів близького кола друзів.

З 2018 року Дмитро Буравель є співзасновником та директором Amira Capital – інноваційного інструменту з інвестування у Блокчейн-технології, який об’єднує дві тенденції: основну бізнес-модель крипто валютного світу й очевидну тенденцію домінування бізнесів з новими технологічними можливостями.