РусУкр
 
 

Дмитро Сергійович Буравель

Співзасновник Amira Capital, співзасновник Acronym Systems, співзасновник Блокхантер Технолоджис, експерт ринку криптовалют

Народився 18 лютого 1997 року в Україні, у місті Вінниця.

Освіта

У 2003 році вступив до загальноосвітнього навчального закладу міста Вінниці – Ліцею №7. Під час навчання виявив математичні здібності, що дозволило йому брати участь у предметних шкільних олімпіадах усіх рівнів. У віці 14 років Дмитро розпочинає свою професійну кар’єру, чітко визначивши для себе найбільш перспективні напрямки: аграрна сфера, IT-технології, фінанси.

У 2013 році Дмитро Буравель зарахований у число студентів Вінницького національного аграрного університету. Навчаючись на економічному факультеті, під час проходження практики, зрозумів: фінансовий сектор економіки й IT-індустрія його цікавлять набагато більше.

З 2014 по 2018 роки Дмитро Буравель навчається на фінансовому факультеті Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Саме цей період відзначається глибоким зануренням у тему криптовалют, вивченням принципів роботи системи Блокчейн, науковим прогнозуванням впливу криптовалют на фінансовий ринок, зокрема, та на розвиток економіки, в цілому.

Кар’єра

По вступу до ВНЗ, отримав запрошення на роботу в інвестиційний фонд, де певний час працював фінансовим аналітиком. У 18 років став наймолодшим та найуспішнішим співробітником компанії.

У 2015 році ініціював створення власного бізнесу, а саме технологічної компанії, яка займалась виробництвом обладнання, розробками відеокарт,  софту, тощо.

Дмитро Буравель є співзасновником компаній Acronym Systems,  Блокхантер Технолоджис, численних інфрастурних проектів, основними напрямками діяльності яких є фінансовий консалтинг, аналіз та прогнозування обігу криптовалют, торгівля крипто- валютами, формування інвестиційних портфелів, тощо.

У 2017 році Дмитро Буравель став співзасновником Amira Capital. Йому вдалося об’єднати безумовних експертів у галузях штучного інтелекту, децентралізації Інтернету, фінансів, технічного, технологічного  та фундаментального аналізів. Потреба у монетизації знань обумовила створення фемелі-офісу, який певний час займався обслуговуванням коштів близького кола друзів.

З 2018 року Дмитро Буравель є співзасновником та директором Amira Capital – інноваційного інструменту з інвестування у Блокчейн-технології, який об’єднує дві тенденції: основну бізнес-модель крипто валютного світу й очевидну тенденцію домінування бізнесів з новими технологічними можливостями.

Другие персоны

Бойко Юрий
Народный депутат Верховной Рады Украины
Коломойский Игорь
Cовладелец группы "Приват", член набсовета КБ "ПриватБанк"
Абрамович Роман
Российский бизнесмен, бывший губернатор Чукотского автономного округа
Хмельницкий Василий
Народный депутат Украины VІI созыва (Партия регионов)
Нищук Евгений
Евгений Николаевич Нищук - украинский актёр театра и кино, Министр культуры Украины.
Райнин Игорь
Райнин Игорь Львович – глава администрации Президента Украины

Последние новости в соцсетях


Verum


работа на besplatka.uaЭкономические новости youtube


Сибирь и Дальний Востокhelp

bigmir)net TOP 100
Все фото »