Вранці 27 вересня невідомі безпілотники вдарили по нафтоперекачувальній станції в Чувашії. Атаку дронів вже підтвердила місцева влада.
Глава республіки Олег Ніколаєв повідомив, що вранці суботи український безпілотник завдав удару по нафтоперекачувальній станції в Чувашії.
За його даними, нафтоперекачувальній станції завдано незначних збитків, але роботу об’єкта призупинено.
“Загрози для населення немає, постраждалих немає”, — додав урядовець.
Нагадаємо, у ніч проти 26 вересня українські військові вкотре завдали удару по Афіпському нафтопереробному заводу в Краснодарському краї РФ. Підтверджено потрапляння та пожежу. Як передає портал “Коментарі”, про це йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ.
За уточненою інформацією Генштабу, НПЗ атакували підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ у взаємодії з іншими складовими Сил оборони. Операція проходила в рамках заходів щодо зниження наступального потенціалу противника та ускладнення поставок пального та боєприпасів у російські військові частини.
Афіпський НПЗ переважно виробляє бензини, дизель та авіаційний гас; його річна потужність переробки становить близько 6,25 млн. тонн і він задіяний у забезпеченні російської армії.