У Вишгородському районі Київської області місцевий мешканець на своїй приватній ділянці виявив бойову частину дрона-камікадзе "Герань-2" (Shahed-136). На місці події працювали сапери ДСНС.
Про це повідомили в пресслужбі Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України. Мешканців регіону закликали не ігнорувати повітряну тривогу.
Як розповіли рятувальники, до них надійшла інформація про те, що в селі Лебедівка місцевий житель виявив на своїй приватній ділянці підозрілий предмет.
“Прибувши на місце події, сапери ідентифікували предмет як бойову частину безпілотного літального апарата “Герань-2″. Піротехніки вилучили вибухонебезпечний предмет та транспортували його на підривний майданчик для подальшого знищення у встановленому порядку. На щастя, ніхто не постраждав”, – уточнили в пресслужбі.
