У Москві стався вибух у лімузині, який, імовірно, належить автопарку нелегітимного президента країни-агресора РФ Володимира Путіна.
Про це 29 березня написала Bild.
Наразі невідомо, хто саме перебував в автомобілі у момент вибуху. Повідомлень про постраждалих також не було, пише Daily Star.
Bild вказує, що підірваний лімузин може належити управлінню активами Кремля. Хто стоїть за вибухом наразі невідомо, однак, як зазначає видання, інцидент викликав паніку в Кремлі.
🔥 Russia: Government-owned limousine on fire in downtown Moscow.
Aurus Senat is a $300,000 domestically-produced car. pic.twitter.com/vIqoQk0FJv— Igor Sushko (@igorsushko) March 29, 2025
За даними ЗМІ, Путін завжди перебуває під посиленою охороною. Запланований для його візиту район перевіряють за кілька місяців, встановлюють глушники проти бомб. Російський нелегітимний президент пересувається в колоні важкоброньованої техніки, оточеної військовими спецзагонами з автоматами АК-47, протитанковими гранатометами й зенітними ракетами. Тілоохоронці Путіна повинні мати при собі куленепробивні портфелі й швидкостріли з бронебійними боєприпасами.