Стрічка новин
Сьогодні
4 Грудня 2025

Катастрофа наближається: в ЗСУ на Курщині дефіцит боєприпасів

txxv jto s481ib3pia0figyalgvwz2i Економічні новини - головні новини України та світу

Російські війська вклинилася на 500-700 м від державного кордону між селами Журавка й Басівка в Сумській області та контролюють дорогу на Суджу, розповів боєць ЗСУ, який воює у Курській області.

За його словами, росіяни контролюють дорогу на Суджу, через що немає можливості підвозити ЗСУ безпілотники та боєприпаси.  

“Дорога Юнаківка – Суджа, яка забезпечує постачання плацдарму ЗСУ у Курській області, під контролем ворога. Чи не кожні 5 хвилин пролітають російські FPV-дрони, які працюють на нових частотах. Наші артилерія та дрони зі скидами працюють на 20% від можливого. Немає змоги підвезти безпілотники та боєкомплект”, — розповів боєць ЗСУ.

За його військового, вночі в небі працюють близько п’яти російських екіпажів БПЛА, які ведуть вільне полювання.

Він також розповів, що дронами на оптоволокні ворог вже знищив три мости.

Читайте Економічні новини у Google News Підписатися

Залишити коментар:
Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Відео
Всі статті